Özel Altınyaka Kolejine Hoş Geldiniz...

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Altınkum Mah. 425 Sk. No: 15/1

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Altınkum Mah. 425 Sk. No:15/1

07:30 - 18:30

Pazartesi - Cuma

Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı Dil Eğitimi

Öğrenilen dili geliştirmenin en iyi yolunun, o dili yaşamak, farklı kültürleri, farklı insanları, farklı yaşam biçimlerini öğrenmekle mümkün olduğu fikrinden hareketle Altınyaka Kolejinde öğrencilerimizin, çevrimiçi yürütülen proje, yazışma, yarışma, yaz dil okulları, yurtdışı gezileri ve uluslararası projelere katılımlarını destekleriz.

Öğrencilerimizin, dinleme, okuma, karşılıklı konuşma, sözlü ve yazılı anlatım gibi yabancı dil yeterlilik kriterlerinin tamamındaki iletişim süreçlerinde en iyiye ulaşmasını amaçlarız.

Altınyaka Koleji, Yabancı Dil ders içeriklerimiz ve ders programlarımızla müfredata uygun biçimde 3 ayrı dil öğrenme yetisini geliştirmeyi hedefleriz. Öğrencilerimizin ‘Okuduğunu Anlama, Yazma, Duyduğunu Anlama, Sözlü İfade ve Karşılıklı Konuşma’ alanlarında  tam yetkinliğe kavuşmasını hedefleyen çalışmaları, Ana dili İngilizce olan öğretmenler (Native Speakers) ile yürütülen Skills dersleri, Active Learn Online Platformu, RollPlay Skills ve münazaralarla öğrencilerimizin  kullandıkları uluslararası düzeyde ders kitapları ve yenilikçi eğitim teknolojileriyle destekleyerek uygularız.

Altınyaka Koleji’nde öğrencilerimizin,

  • İkinci dillerine karşı olumlu bir tutum ve bakış açısı geliştirmelerini sağlamayı,
  • İlgi duydukları alanlarda fikir sahibi olmalarını ve kendilerini İngilizce ifade edebilmelerini sağlamayı,
  • Farklı ülkeleri, kültürleri, hayat biçimlerini ve bakış açılarını daha iyi tanımalarını ve anlamalarını desteklemeyi,
  • Yabancı dillerde kaleme alınmış edebiyat, müzik, tiyatro, sinema gibi sanat eserlerini takip ederek bundan zevk almalarını sağlamayı,

Altınyaka Koleji’nde öğrencilerimiz İngilizce Yabancı dil eğitiminin yanı sıra Almanca ve Rusça yabancı dil eğitimi de verilmektedir.