0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Okul Binamız

Okul Binamız

Binamız Antalya’nın göz bebeği Konyaaltı Sahil şeridindedir. Çocuklarımızın rahatı ve gelişimi için geniş bir alana sahip olan okulumuz 1500 M2 bir alana sahiptir.

Okul binamızın geniş sınıfları ile öğrencilerimize rahat rahat ders işlemelerini sağlıyoruz. Geniş sınıflara sahip bir okul olmanın tüm imkanlarından öğrencilerimi faydalandırıyoruz. Sınıflarımız donanım açısından pek çok imkana sahiptir. Akıllı tahtalar ile öğrencilerimizin eğlenmelerini  ve dikkatlerini çekerek dersleri işlemelerini sağlıyoruz. Bu şekilde işlenen derslerde öğrencilerimizin odaklarını sadece derslerine vermelerini sağlıyoruz.

Okul binamızda yer alan geniş spor ve aktivite alanı sayesinde pek çok spor faaliyetini bu alanda rahatlık ile yapıyoruz. Öğrencilerimizin kendilerini keşfetmeleri bizim için önemli dolayısı ile spor alanının genişliği de önem kazanmakta.  Gelecekte disiplinli ve odaklanabilen, hedefine kararlı adımlar ile gitmesini sağlayacak olan şeylerin başında spor gelir. Geniş spor alanımız ile öğrencilerimize bu imkanı sağlıyoruz.

Okul binamızın içinde bulunan bahçemiz pek çok butik okula göre çok daha geniş ve ferahtır. Öğrencilerimiz ders aralarında çam ağaçlarının altında kitap okuyarak, Çeşitli oyun alanlarını değerlendirerek ve yine onlar için özel olarak kuruduğumuz spor alanlarından faydalanarak ders saatine kadar olan sürelerini en verimli şekilde geçirirler.

Okulumuzun binasında bulunan geniş aktivite alanımız ile öğrencilerimiz etkinliklerine rahat bir şekilde hazırlanmakta. Aktivite ananımızın geniş ve bağımsız olması bir çok aktiviteye olanak sağlamaktadır.

Okulumuzun binasında bulunan geniş aktivite alanımız ile öğrencilerimiz etkinliklerine rahat bir şekilde hazırlanmakta. Aktivite ananımızın geniş ve bağımsız olması bir çok aktiviteye olanak sağlamaktadır.

Okul binamızda bulunan geniş ve ferah yemekhanemiz ile öğrencilerimiz rahatlık ile yemeklerini yer ve sırada uzun süre beklemezler.

Binamızın bize göre önemli detaylarında birisi olan Laboratuarımız öğrencilerimizin birçok ders için kullanımına açıktır. Gerekli tüm alet ve bileşene sahip olan laboratuarımız sayesinde öğrencilerimiz deneyerek ve test ederek kalıcı bilgi sahibi olabilmektedir.

Okul binamızın vazgeçilmez alanlarından birisi olan Kütüphanemizin içi öğrencilerimizin hayal dünyasını ve bilgi dağarcını geliştirecek, onlara başarının ve geleceğin kapılarını açacak kitaplar ile doludur. Çocuklarımız istedikleri her an kütüphane hizmetinden rahatlık ile faydalanabilmektedir.

Okul binamızın  ve öğrencilerimiz için geleceğin önemli  detaylarından biri ise Bilişim Dersliğimizdir. Bilişim Teknolojileri ve Uygulamalarının gençlerimizin geleceği için ne denli önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Öğrencilerimize geleceklerinde sıkça ihtiyaç duyacakları Bilişim Teknolojileri bilgilerini edindikleri bu alan, öğrencilerimize başarının anahtarını sunmakta

YENİ KAMPÜSÜMÜZ

2021 – 2022 Eğitim, öğretim yılında yeni kampüsümüz
öğrencilerimize hizmet verecektir.

Tanıtım Broşürü

Okulumuzun tanıtım broşürünü indirin

Bizi Arayın

Detaylı bilgi için hemen bizi arayın

Akademik Takvim

Okulumuzun akademik takvimi indirin

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +