0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Spor Alanları

Spor Alanları

Okulumuzun geniş spor ve aktivite alanı sayesinde pek çok spor faaliyetini bu alanda rahatlık ile gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerini, Disiplinli, odaklanabilen ve hedefine kararlı adımlar ile gidebilen bireyler yetiştirmenin başında spor gelir. Geniş spor alanımız ile öğrencilerimize bu imkanı sağlıyoruz.

Altınyaka Koleji, öğrencilerini anaokulundan mezuniyete kadar olan süreçte sporu yaşam biçimi haline getiren, sağlıklı bireyler olmalarını hedefler. Bu doğrultuda haftalık ders programlarındaki spor saatlerimizi okulumuzun açık ve kapalı salonlarında gerçekleştirmekteyiz.

Okulumuzda; basketbol, futbol ve voleybol branşlarının gerçekleştirildiği sahaların bulunmaktadır. Kulüp faaliyetlerimiz olan; jimnastik gibi pek çok aktivitelerimizi de aynı alanda gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca okulumuzun spor alanları ile öğrencilerin ders aralarında sosyalleşebildiği ve reflekslerinin güçlendiği öz güvenli, neşeli bir ortam oluşturmaktayız.

ÖN BİLGİ BAŞVURU FORMU

Detaylı bilgi ve fiyat listesi için lütfen formu doldurunuz, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

  Tüm alanları doldurunuz

  GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE
  Kahramanmaraş ve çevre illerimizde etkisini gösteren şiddetli depremler nedeniyle çok üzgünüz.Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.
  + +
  5 Saniye sonra görsel kapanacaktır.
  • Sizi Arayalım

   Beni Arayın

  • Telefon
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Adres: Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı No:189/A Konyaaltı, Antalya