0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Kurumsal

Hakkımızda

Eğitim sektörüne 2010 yılında Antalya’da başlamış ve 2017 – 2018 yılı ile Özel Altınyaka Koleji Ortaokulunu açarak eğitimde farklılık yaratmak için hizmete başlamıştır.

Altınyaka Koleji her öğrencinin okulun teknolojik ve sosyal imkânlarından eşit düzeyde yararlanması gerektiğini savunduğu için Butik Okul konsepti ile eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir.

5 – 18 kişilik özel sınıflarda öğrencilerimiz için birebir eğitim fırsatını sağlıyoruz. Yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimimiz ile geleceklerine emin adımlar ile ilerlemelerinin önünü açıyoruz.

Sınıf içi mevcutların düşük olması demek, öğretmenin öğrencileri ile daha fazla ilgilenmesi ve öğrencileri daha yakından takip etmesine olanak sağlamakta. Öğrencilerimizin gelişim sürecini yakından takip eden öğretmenlerimiz, kolaylıkla her öğrencisi için ayrı programlar hazırlayabilmektedir. Sınıf mevcudunun az olması öğrencilerimize sınıf içerisinde daha fazla söz sahibi olmakta olanak sağlamakta bu şekilde, söz sahibi olan öğrencilerimizin kendilerine olan güvenleri artmaktadır.

Altınyaka Kolejinde 18 Kişilik sınıf mevcutları ile eğitim verilmesinin en önemli nedeni öğrencilerimizi birebir ve yakından tanımak, yetenek, becerileri, eğilimlerini daha kolay anlayabilmek ve bu şekilde kariyer seçimlerinde en doğru biçimde yönlendirme sağlayabilmektir.

Okulumuz 1500 m2 sosyal alan ile pek çok butik okulun sağladığı sosyal etkinlik alanından daha geniş bir sosyal alana sahiptir.

Atölye çalışmaları, Uygulamalı eğitim metodu, Kişisel gelişim ve Koçluk sistemi gibi pek çok farklılığı bünyesinde barındıran Altınyaka Koleji, Çocuklarımıza öz güvenli, ne istediğinden emin, potansiyelini her gün arttıran ve artan potansiyelini en iyi şekilde değerlendirebilen bireyler olmaları yolunda fırsatlar sunar.

Altınyaka Koleji olarak her gün düzenli olarak Etüt çalışmaları yürütürüz. Öğrencilerimizin ders saati boyunca aldığı tüm verilerin aynı gün içerisinde bilgiye dönüşmesi bizim için çok önemlidir.

Altınyaka Koleji standartların üstünde eğitim sunmaya devam ediyor. Öğrencilerimizin gelecekte ihtiyaç duyacakları beceriler ve nitelikler de dâhil olmak üzere her açıdan donanım sahibi bireyler olmaları adına birçok eğitim programı ile hizmet veriyoruz.

“Kodlama ve Robotik kodlama ile” geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştiriyoruz. Biliyoruz ki yakın gelecekte bu yetilere sahip olmayan bireylerin kariyer planlamaları bir hayli zor olacaktır. Kodlama 21. Y.Y verdiği teknoloji çağının en temel gereksinimi haline gelmiştir. Altınyaka Koleji olarak bunun bilincindeyiz ve her türlü desteği sağlamaktayız.

Altınyaka Koleji eğitimde alışıla gelmiş metodların dışına çıkarak tam öğrenmeye odaklanır.  Modern olduğu kadar aynı zamanda geleneksel değerlere de önem veririz, bizi biz yapan kültürel hazinelerimiz öğrencilerimiz ile paylaşmak ve onları bu yönde eğitmek bizim önceliklerimizden biridir. Bu şekilde farkındalığı yüksek,  Ülkesine ve tüm değerlerine sıkı sıkıya bağlı, evrensel değerlere açık, donanımlı, sorgulayan ve gelişmeye açık nesiller yetiştirmek.

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +