0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Kurucularımızın Mesajı

KURUCULARIMIZDAN MESAJ

Altınyaka Koleji yönetimi olarak önceliğimiz, öğrencilerimizin tam ve eksiksiz bir şekilde okulumuzdan mezun olmalarıdır.  Amacımız; öğrencilerimizin hayata hazırlandıkları bu özel süreçte kendilerine olan güvenlerinin, iç disiplinlerinin ve ifade yeteneklerinin onları başarıya ulaştıracak seviyede olmalarıdır.

Derslerinde kaydedecekleri başarının en önemli alt yapısı olan “kendine güvenin” nedenli önemli olduğunun bilincinde bir eğitim kurumuyuz. Çocuklarımızın kurdukları hayalleri hedefe dönüştürmekte zorluk çekmemeleri, kariyer planlarının onları zirveye taşıması, adlarının öncü atılımların içinde olması, geleceğin altın isimlerinden olmaları için girdiğimiz bu çabada profesyonel eğitimciler ile çalışmak bizim için esastır.

Milli eğitimimizin ülkemizin refahı için ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Dolayısı ile attığımız her adımda, uyguladığımız her programda ve aktivitede amacımız ülkemize artı değer katacak, kendinden emin, geleceğe emin adımlar ile yürüyen gençlerin temellerini oluşturmaktır. Bu pahası olmayan bir amaçtır.

Okulumuzda gerçek bir eğitim sürecinden geçen öğrencilerimiz, kendisine inanan ve her zaman onların yanında olan eğitimcilerimiz ile geleceğe hazırlanırlar.

Ülkemizin bilimsel eğitim ve yöntemler ile ilerlemesinin mümkün olduğu konusunda hem fikir olduğumuza inanıyoruz.

Öğrencilerimizin yaşam boyu başarı kazanmaları bizim için önemlidir. Altınyaka Koleji olarak hedeflerimiz için oluşturduğumuz program ve seminerlerin yegâne sebeplerinden biriside yaşam boyu başarılı bireylerin oluşmasında katkı sahibi olmaktır.

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +