0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyon

Geçmişini bilen, yüzleri geleceğe dönük, Atatürk benliği yüksek  bireyler hazırlamak , öğrencilerimize hızla ilerleyen dünyada, bireyler, toplumlar ve devletler arasındaki yarışta en büyük faktörün “Düşünce, Bilgi, Beceri, Disiplin, Cesaret, Azim ve Kararlılık” olduğu gerçeğini kavratarak, onları ailesine, milletine ve tüm insanlığa karşı sorumluluklarını yerine getirebilme beceri kabiliyetlerini orta öğretime hazırlamaktadır.

Altınyaka Koleji Misyonumuz

1 – Bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen öğrenmeyi öğrenen nitelikli bireyler yetiştirmek.

2 – Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanını yetiştirmeyi amaçlayan ALTINYAKA KOLEJİ; öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacak, yeteneklerinin gelişmesini sağlayacak ve günün teknolojisini kullanarak akademik, mesleki ve teknik eğitimin gerekliliğini verecek ortamları hazırlamaktır.

3 – Eğitimin yeniden tanımlandığı okul kavramının sorgulandığı günümüzde, eğitim alanında ki yeni yaklaşımları takip ediyor, “Öğrencilerimize daha iyi bir eğitim imkanı nasıl sağlarız?” sorusunu sürekli olarak kendimize soruyoruz.

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +