0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

1. Sınıflarımızın Okulda İlk Günü Süpriz ile başladı.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Altınyaka Koleji’nde eğitim hayatlarına başlayacak olan 1. Sınıf öğrencilerimiz, oryantasyon programı kapsamında okulumuza heyecanlı ve sevinçli olarak geldiler.

Oryantasyon programının ilk gününde 1. Sınıf öğrencilerimiz ilk kez sınıf arkadaşları ve öğretmenleri ile okul bahçesinde bir araya geldiler. Öğrencilerimizin bu anda yaşadıkları heyecan ve mutluluk adeta gözlerinden okunurken yeni yuvalarına uyum sağlamakta hiç zorlanmadılar.

Süpriz “Okulda ilk günüm partisi”

Oryantasyon haftasına öğrencilerimiz, öğretmenleri ve sınıf arkadaşları ile profesyonel fotoğraf çekimleri ile başladılar. Daha sonra Dans öğretmenimizin eşliğinde çeşitli danslar ile eğlenmelerine devam ettiler. Bahçe eğlenceleri kapsamında Canlı müzik eşliğinde animasyonlar, Maskotlar ile doyası eğlendiler. Bahçe eğlencelerinin ardından öğrencilerimiz sınıflarına geçerek öğretmenlerini ve sınıf arkadaşlarını yakından tanıma ve kaynaşma fırsatı buldular. Öğrencilerimiz sınıflarından iken onları konferans salonumuzda bir sürpriz bekliyordu. Konferans salonunda 3 boyutlu film izleme sürprizimizi de bitirdikten sonra bu güzel günü tamamladılar.

Oryantasyon Dönemimiz beş gün sürecek ve bu beş gün içinde Dans, Beden Eğitimi, Yüzme, Görsel Sanatlar, Müzik, İngilizce gibi birçok branşta yeteneklerini geliştirme, kaliteli ve keyifli zaman geçirme şansına sahip olacaklar.

OKULUMUZA HOŞ GELDİNİZ MUTLULUK VE NEŞE GETİRDİNİZ…

Comments are closed.

ÖN BİLGİ BAŞVURU FORMU

Detaylı bilgi ve fiyat listesi için lütfen formu doldurunuz, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

  Tüm alanları doldurunuz

  Altınyaka E-Mağaza Hizmete Açıldı
  Online Mağaza'ya Git
  + +
  • Sizi Arayalım

   Beni Arayın

  • Telefon
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Adres: Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı No:189/A Konyaaltı, Antalya