0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Külüp Çalışmaları

NEDEN KULÜP FAALİYETLERİ?

Altınyaka’da; eğitim ve öğretim programlarına ek olarak uygulanan kulüp çalışmalarımız, en az ana dersler kadar önemsenmektedir. Kulüp çalışmalarımızın amacı; öğrencinin kendi ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak, sınav döneminde artan gerilimi ve stresi düşürmek, onlara sosyal yetenekler kazandırmak, yaratıcılıklarını geliştirmek, soru soran ve düşünen, özgüvenli kişiler olmalarını sağlamaktır.

Özellikle topluma ve bireylere karşı sorumluluk edindirme, duyarlılık kazandırma ve geliştirme amacımız, kulüp faaliyetlerimiz üzerinde önemli bir rol oynamaktadır.
Öğrencinin görev alabilmesi ve aldığı görevi yerine getirebilmesi, kulüp faaliyetlerinde birinci önceliğimizdir. Grup çalışmalarına katılmak, iletişim kurabilme yeteneğini kazanmalarını sağlayacaktır.

 

Müzik Kulüpleri
Müzik hem dinlenebilir hem de üretilebilir olma özelliği dolayısıyla sevilen bir etkinliktir. Altınyaka’da bu niteliklerin her ikisini de uygulamaktayız. Gitar, keman ve piyano gibi enstrümanlarımızla bu hizmeti, çocuklarımıza en iyi şekilde sunmaktayız.

Spor Kulüpleri
Altınyaka, öğrencilerin sporu yaşam felsefesi olarak düşünmelerini ve sporu alışkanlık haline getirmeleri için çalışmaktadır. Saatlerce ders çalışan öğrencilerimizin spor ile kendilerini bulmalarına, stres atmalarına ve keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Beden Eğitimi derslerinin yanı sıra spor kulübü çalışmalarımızla, öğrencilerimizin bedensel, zihinsel ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz. Bunun yanı sıra sportif çalışmalar ile onların sınav başarılarını ve performanslarını arttırmayı planlıyoruz. Bu çalışmalar sonucunda öğrencilerimizin hırslı, disiplini ve verimli çalışmayı benimsemelerine, ekip çalışmasına yatkın, saygılı ve hoşgörülü kimseler olmalarına etki etmesini hedefliyoruz.

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +