0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Kişisel Gelişim

Altınyaka Koleji’nde akademik gelişimleri kadar Kişisel Gelişimin de önemli olduğunun bilinci ile yaklaşırız.

Öğrencilerimizin eğitim hayatında olduğu kadar, hayatlarının devamında da kişisel gelişimlerinin onlara artı değer katacağını ve bu yüzden de kişisel gelişimlerinin tamamlanmalarının önemli olduğunun bilincindeyiz.

Öğrencilerimizin özgüvenli, güçlü ve üretken bireyler olmalarını hedefleriz. Bu özellikler öğrencimizin hem eğitim hayatı boyunca, hem de kariyeri süresince ciddi avantajlar kazanmasını sağlayacaktır.

Altınyaka Koleji’nde Kişisel Gelişim alanında Rehberlik Danışmamızın yanı sıra Eğitim Bilimcilerimizle de ortaklaşa çalışmalar yürütürüz.

Koçluk sistemimizi de dâhil ettiğimiz bu çalışmalarda, öğrencilerimizi yakından tanır ve onlara ihtiyaç duydukları her konuda gelişmelerinin önünü açmakla kalmaz öz saygı, özgüven ve sorumluluk bilinçlerinin gelişmesi konusunda ayrıca özel çalışmalar yürütürüz.  Hedefimiz öğrencilerimizin sosyal, akademik ve kariyer hayatlarında her açıdan tam ve eksiksiz olmalarıdır.

Altınyaka Koleji’nde uyguladığımız Kişisel Gelişim programlarımız, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşırken, motivasyonlarını yükseltmelerini sağlamak ve hayatları boyunca motivasyon unsurlarını kendi kendilerine tespitini sağlamalarının önünü açmak, sorumluluklarını almalarını, yanı sırada yaratıcı düşünerek pratik çözümler üretmelerini sağlamaktır.

Altınyaka Koleji’nde Öğrencilerimizi geleceğe hazırlanırken, çocukluklarının da tadını çıkarmalarını ve gelişimlerinde önemli etkisi olan oyun ve eğlenerek öğrenmenin de etkisinin farkında uzmanlar ile çalışıyoruz.

 

Etik Değerleri Geliştirme

Stres Yönetimi

Kendini Tanıma

İletişim Becerileri Kazanma

Gerginlikle Baş etme

Duygu Kontrolü Kazanma

Zamanı Verimli Kullanma

Okulda ve Hayatta Zorbalıkla Mücadele

Barış Eğitimi

Ergenlik Dönemi Duygu Yönetimi gibi başlıklar altında topladığımız gelişim süreci kendi içinde birçok çalışma ile hedefe ulaşır.

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +