0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

[popup_anything id="2299"]

0242 229 23 44

bilgi@altinyakakoleji.com

Konyaaltı, Antalya

Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı 189/A

07:30 - 18:30

Monday - Friday

Uygulamalı Eğitim

UYGULAMALI EĞİTİM

Altınyaka Koleji olarak uygulamalı eğitim ile öğrencilerimize tam öğrenmeyi sağlarız.

Altınyaka Koleji’nde her zaman merkezimize öğrencilerimizi alırız.

Öğretmenlerimiz, hedeflenen konu ve konular ile ilgili teorik bilgileri öğrencilerimize aktarılır.  Teorik bilgiler öğrencilerimize aktarılırken öğrencilerimizin dikkatini çekecek, onların heveslendirici yöntemler kullanırız.

Öğretilmesi hedeflenen teorisini aktardığımız konu hakkında öğrencilerimiz ile uygulama aşamasına geçerek, edindikleri bilgileri pekiştirmeleri sağlanır. Bu aşama öğrenciler için hem eğlenceli, hem de becerilerini geliştirdikleri bir aktivite halinde geçer.

Bu çalışmalar sırasında öğrenciler, yer yer kontrol edilir ve çeşitli yönlendirmeler ile uygulama aşaması devam eder.

Uygulama aşaması biten konu, teorik kısmı ile tekrar ele alınır ve sorusu olan öğrenciler bu kısımda sorularını sorarak, akıllarında kalan soru işaretlerini giderirler. Bu aşamada hedeflenen konunun tam ve detaylı olarak öğrenmesi sağlanır.

Uygulamalı eğitim, öğrencinin başarısında etkili olan yöntemlerden birisidir. Uygulamalı eğitim ile, öğrencilerimizin teoride edindiği birçok bilgiyi, pratikte hayata geçirerek bu bilgileri öğrenmesi ve içselleştirmesini hedefleriz. Öğrencilerimiz uygulamalı eğitim ile edindikleri bilgileri, eğitim süresince olduğu kadar, sonrasında sosyal hayatlarında kullanmaya devam eder.

Erken Kayıt Avantajlarıİncele
+ +